Новости сервиса по созданию форумов myforums.org.ua: Во избежание блокировки Вашего форума, настоятельно рекомендуем удалить с него все порнографические и эротические материалы. По всем вопросам пишите на наш форум поддержки или на электронную почту admin@myforums.org.ua
С уважением, Администрация сервиса myforums.org.ua.maxxi-tv

Объявление

Запрошуйте своїх друзів приєднатися до нашої компанії ;)

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » maxxi-tv » Перший жіночий телеканал "Maxxi TV" » Подскажите


Подскажите

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

здравствуйте посоветуйте где у нас сейчас продают питьевую воду с быстрой доставкой в Киеве?

0

2

Добрый день, вот у них https://aquavika.com.ua/ мы питьевую водичку заказываем, очень вкусная, чистая, у них цены хорошие и акции есть.

0

3

Ну вирішите ви проблему з питною, а як приготування їжі, прибирання і прання? Тут треба вирішувати щось із трубами. У нас у будинку просто жахливі були, незважаючи на те, що будинку лише десять років. Тому колективно було прийнято рішення замінити стояки та на вхід води поставити фільтр. Також докупили алюміній сульфат https://coagulant.com.ua/catalog/sulfat … talichnij/  – це коагулянт для хімічного доочищення води. Шляхом випадання в осад очищає воду від різних хімічних домішок, які раніше не були виведені на очисних станціях.

0

4

Плануєте сімейну подорож західною частино України? Тоді Оренда авто Львів дешево https://orenda-avto.lviv.ua/ саме те що вам потрібно! Економний, безпечний, комфортний автомобіль стане найкращим другом у вашій відпустці!

0


Вы здесь » maxxi-tv » Перший жіночий телеканал "Maxxi TV" » Подскажите


FineCountry
Персональные форумы © myforums.org.ua Наш форум поддержки